SUMO
| Бренд | Nice |
| Максимальна площа воріт | 35 м² |
| Живлення | 230 V |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Кількість обертів за хвилину | 16 об хв |
| Крутний момент | 120 Н.м |
| Ступінь захисту | 54 IP |
| Країна виробник | Італія |
Високоінтенсивний привід NICE SU2010 для промислових секційних воріт площею від 15 до 35 кв.
37069 грн
SUMO
| Бренд | Nice |
| Максимальна площа воріт | 35 м² |
| Живлення | 230 V |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Кількість обертів за хвилину | 16 об хв |
| Крутний момент | 120 Н.м |
| Ступінь захисту | 54 IP |
| Країна виробник | Італія |
Є запитання?
Залиште Ваші контакти і ми з вами зв’яжемось!
Автоматика для воріт
Автоматика для ролет
Ворота
Двері
Захисні ролети
Паркувальне обладнання