Панель управління з дисплеєм для одного або двох електромеханічних приводів на 24 В для воріт.
Основні характеристики: розроблені відповідно до нового стандарту кольорові знімні термінальні блоки, спрощене програмування на основі сценарію з дисплеєм та двоканальним ресівером, захисна система D-Track, система уповільнення при відкритті та закритті, а також електронне самонавчання.
Основні функції: автоматичне закриття, швидке закриття, часткове відкриття, кнопка безпеки.
| Бренд | BFT |
| Живлення | 230 V |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Сумісність | Гідравлічні та електромеханічні двигуни BFT 24V |
| Ступінь захисту | 55 IP |
| Номінальна потужність | 480 Вт |
| Вбудований приймач | Так |
| Країна виробник | Італія |
THALIA P (POWER) контролер в боксі для приводів 24V
Панель управління з дисплеєм для одного або двох електромеханічних приводів на 24 В для воріт.
Основні характеристики: розроблені відповідно до нового стандарту кольорові знімні термінальні блоки, спрощене програмування на основі сценарію з дисплеєм та двоканальним ресівером, захисна система D-Track, система уповільнення при відкритті та закритті, а також електронне самонавчання.
Основні функції: автоматичне закриття, швидке закриття, часткове відкриття, кнопка безпеки.
| Бренд | BFT |
| Живлення | 230 V |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Сумісність | Гідравлічні та електромеханічні двигуни BFT 24V |
| Ступінь захисту | 55 IP |
| Номінальна потужність | 480 Вт |
| Вбудований приймач | Так |
| Країна виробник | Італія |
Залиште Ваші контакти і ми з вами зв’яжемось!
Автоматика для воріт
Автоматика для ролет
Ворота
Двері
Захисні ролети
Паркувальне обладнання