- Можливість підключення додаткових аксесуарів Gant: пристроїв безпеки, пристроїв керування та контролю доступу.
- Автоматичне закривання.
- Плавний запуск та уповільнення у кінцевих положеннях.
- Редуктор, що самоблокується, що запобігає несанкціонованому відкриття шлагбауму.
- Ручне механічне розблокування (спеціальний механізм розчеплення, що дозволяє піднімати та опускати стрілу вручну за відсутності електроенергії).
- Захист електродвигуна від перегріву.
- Шлагбаум оснащений телескопічною стрілою із можливістю регулювання ширини проїзду.
- Корпус шлагбауму захищений спеціальним оцинкованим антивандальним покриттям.
- Вбудований блок управління знаходиться в окремому корпусі та оснащений трьома зручними кнопками для програмування.
| Бренд | Gant |
| Довжина стріли | 6000 мм |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Живлення | 230 V |
| Вбудований приймач | да |
| Країна виробник | Китай |
| Аварійне живлення | Опційно |
| Інтенсивність використання | 40 % |
Шлагбаум Gant 306 L
34706 грн
- Можливість підключення додаткових аксесуарів Gant: пристроїв безпеки, пристроїв керування та контролю доступу.
- Автоматичне закривання.
- Плавний запуск та уповільнення у кінцевих положеннях.
- Редуктор, що самоблокується, що запобігає несанкціонованому відкриття шлагбауму.
- Ручне механічне розблокування (спеціальний механізм розчеплення, що дозволяє піднімати та опускати стрілу вручну за відсутності електроенергії).
- Захист електродвигуна від перегріву.
- Шлагбаум оснащений телескопічною стрілою із можливістю регулювання ширини проїзду.
- Корпус шлагбауму захищений спеціальним оцинкованим антивандальним покриттям.
- Вбудований блок управління знаходиться в окремому корпусі та оснащений трьома зручними кнопками для програмування.
| Бренд | Gant |
| Довжина стріли | 6000 мм |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Живлення | 230 V |
| Вбудований приймач | да |
| Країна виробник | Китай |
| Аварійне живлення | Опційно |
| Інтенсивність використання | 40 % |
Є запитання?
Залиште Ваші контакти і ми з вами зв’яжемось!
Автоматика для воріт
Автоматика для ролет
Ворота
Двері
Захисні ролети
Паркувальне обладнання