Комплектація
- Привід Argo із вбудованим блоком керування - 1 шт.
- Вбудований 2-х канальний приймач - 1 шт.
Опис
Автоматичний привід із вбудованим блоком керування з установкою на вал секційних воріт площею до 20 кв. м.
Електропривод осьовий із вбудованим блоком управління VENERE BT A DIS ARGO. Вбудований 2-х канальний радіоприймач на 63 користувача. Енкодер. Автоматичне запам'ятовування воріт.
Функції
- Автоматичне закривання воріт.
- Регулювання зусилля у фазі закривання.
- Регулює зусилля у фазі відкривання.
- Часткове відкривання (режим "Хвіртка").
- Блокування фотоелементів у фазі відкриття.
- Попереднє увімкнення сигнальної лампи за 3 секунди до початку руху воріт.
- Автоматичне тестування фотоелементів.
- Програмування пультів дистанційно радіоканалом.
- Можливість 2-х кнопкового управління "Відкрити" - "Закрити".
| Бренд | BFT |
| Кінцевий вимикач | Абсолютний енкодер |
| Ступінь захисту | 40 IP |
| Максимальна площа воріт | 20 м² |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Номінальна потужність | 250 Вт |
| Крутний момент | 55 Н.м |
| Країна виробник | Італія |
Привід BFT ARGO BT A20 для промислових воріт
Комплектація
- Привід Argo із вбудованим блоком керування - 1 шт.
- Вбудований 2-х канальний приймач - 1 шт.
Опис
Автоматичний привід із вбудованим блоком керування з установкою на вал секційних воріт площею до 20 кв. м.
Електропривод осьовий із вбудованим блоком управління VENERE BT A DIS ARGO. Вбудований 2-х канальний радіоприймач на 63 користувача. Енкодер. Автоматичне запам'ятовування воріт.
Функції
- Автоматичне закривання воріт.
- Регулювання зусилля у фазі закривання.
- Регулює зусилля у фазі відкривання.
- Часткове відкривання (режим "Хвіртка").
- Блокування фотоелементів у фазі відкриття.
- Попереднє увімкнення сигнальної лампи за 3 секунди до початку руху воріт.
- Автоматичне тестування фотоелементів.
- Програмування пультів дистанційно радіоканалом.
- Можливість 2-х кнопкового управління "Відкрити" - "Закрити".
| Бренд | BFT |
| Кінцевий вимикач | Абсолютний енкодер |
| Ступінь захисту | 40 IP |
| Максимальна площа воріт | 20 м² |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Номінальна потужність | 250 Вт |
| Крутний момент | 55 Н.м |
| Країна виробник | Італія |
Залиште Ваші контакти і ми з вами зв’яжемось!
Автоматика для воріт
Автоматика для ролет
Ворота
Двері
Захисні ролети
Паркувальне обладнання