Новий електропривод редукторний 800N.
Оснащений вбудованим блоком управління та інтегрованим двонаправленим приймачем.
З ремінною напрямною 3, 2 + 0, 8 м.
Spider800 отримав екологічну сертифікацію, що є основною вимогою для «зелених» державних контрактів та планів екологічного будівництва.
Розроблено з урахуванням принципів сталого розвитку.
Безпека
Система візуального контролю Eye Check: зелені та червоні світлодіоди, вбудовані в двигун, сигналізують про потенційні проблеми/необхідність обслуговування або показують, що все працює справно.
| Бренд | Nice |
| Максимальна площа воріт | 11.4 м² |
| Максимальна висота воріт | 3.4 мм |
| Інтенсивність використання | 50 % |
| Швидкість | 12 мхв |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Номінальна потужність | 150 Вт |
| Ступінь захисту | 40 IP |
| Аварійне живлення | Опційно |
| Країна виробник | Італія |
Електромеханічний привід NICE SPR40BDKCE для секційної брами
Новий електропривод редукторний 800N.
Оснащений вбудованим блоком управління та інтегрованим двонаправленим приймачем.
З ремінною напрямною 3, 2 + 0, 8 м.
Spider800 отримав екологічну сертифікацію, що є основною вимогою для «зелених» державних контрактів та планів екологічного будівництва.
Розроблено з урахуванням принципів сталого розвитку.
Безпека
Система візуального контролю Eye Check: зелені та червоні світлодіоди, вбудовані в двигун, сигналізують про потенційні проблеми/необхідність обслуговування або показують, що все працює справно.
| Бренд | Nice |
| Максимальна площа воріт | 11.4 м² |
| Максимальна висота воріт | 3.4 мм |
| Інтенсивність використання | 50 % |
| Швидкість | 12 мхв |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Номінальна потужність | 150 Вт |
| Ступінь захисту | 40 IP |
| Аварійне живлення | Опційно |
| Країна виробник | Італія |
Залиште Ваші контакти і ми з вами зв’яжемось!
Автоматика для воріт
Автоматика для ролет
Ворота
Двері
Захисні ролети
Паркувальне обладнання