SO2000
| Бренд | Nice |
| Максимальна площа воріт | 15 м² |
| Максимальна висота воріт | 5000 мм |
| Живлення | 230 V |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Номінальна потужність | 350 Вт |
| Крутний момент | 50 Н.м |
| Ступінь захисту | 44 IP |
| Кількість обертів за хвилину | 30 об хв |
| Робочі цикли за годину | 15 Циклів |
| Країна виробник | Італія |
Електромеханічний привід NICE SO2000 для автоматизації секційних воріт площею 15 кв.м. та висотою до 5м.
27970 грн
SO2000
| Бренд | Nice |
| Максимальна площа воріт | 15 м² |
| Максимальна висота воріт | 5000 мм |
| Живлення | 230 V |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Номінальна потужність | 350 Вт |
| Крутний момент | 50 Н.м |
| Ступінь захисту | 44 IP |
| Кількість обертів за хвилину | 30 об хв |
| Робочі цикли за годину | 15 Циклів |
| Країна виробник | Італія |
Є запитання?
Залиште Ваші контакти і ми з вами зв’яжемось!
Автоматика для воріт
Автоматика для ролет
Ворота
Двері
Захисні ролети
Паркувальне обладнання