Болард автоматичний зі світловідбиваючими налипками, з магнітними кінцевими вимикачами та функцією уповільнення.
Автоматичні висувні електромеханічні стовпи-блокатори для захисту та безпеки зон обмеженого доступу.
Ідеально підходять для колективного використання.
| Бренд | BFT |
| Кінцевий вимикач | Геркон |
| Ступінь захисту | 67 IP |
| Живлення двигуна | 230 V |
| Висота | 500 мм |
| Діаметр | 115 мм |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Країна виробник | Італія |
Болард BFT STOPPY B 115/500
Болард автоматичний зі світловідбиваючими налипками, з магнітними кінцевими вимикачами та функцією уповільнення.
Автоматичні висувні електромеханічні стовпи-блокатори для захисту та безпеки зон обмеженого доступу.
Ідеально підходять для колективного використання.
| Бренд | BFT |
| Кінцевий вимикач | Геркон |
| Ступінь захисту | 67 IP |
| Живлення двигуна | 230 V |
| Висота | 500 мм |
| Діаметр | 115 мм |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Країна виробник | Італія |
Залиште Ваші контакти і ми з вами зв’яжемось!
Автоматика для воріт
Автоматика для ролет
Ворота
Двері
Захисні ролети
Паркувальне обладнання