KIT BH30/806
Безщітковий електропривід для воріт вагою до 1000 кг і довжиною воріт до 12 м. з магнітними кінцевими вимикачами.
Завдяки використанню новітнього цифрового блоку управління та інноваційного двигуна виготовленого за технологією «Brushless» вдалося створити систему з високою інтенсивністю використання, низьким енергоспоживанням та великим набором функцій. Визнана якість розробок «Roger technology», тривалі випробування та копітке доведення конструкції дозволили створити один із найкращих зразків у своєму класі обладнання. Цифровий блок управління забезпечує великий діапазон налаштувань системи та забезпечує максимально зручний та безпечний режим роботи обладнання без стартових ривків та різкого гальмування в кінці руху.
Зручна рукоятка розблокування з замком, що блокує, дозволяє плавно розблокувати привід.
Всі елементи механічної передачі виготовлені зі сталі та бронзи. Ведучий сталевий черв'ячний вал передає обертання бронзового черв'ячного колеса вихідного валу. Для компактності редуктора черв'ячний вал виготовляється разом із ротором двигуна. Надійність вузла черв'ячного колеса забезпечує пару надійних кулькових підшипників.
Мотор має захист від перегріву (температура спрацьовування 140⁰).
Комплектація:
- електропривід BH30/805 - 1 шт
- плата керування B70/1DC - 1 шт
- приймач внутрішній 2х канальний H93/RX22A/I - 1 шт
- пульт радіокерування 2х канальний SYNUS/2 - 2 шт
- фотоелементи інфрачервоні синхронізовані R90/F4ES - 1 пара
- сигнальна лампа 24V з вбудованою антеною FIFTHY/24 - 1 шт
| Бренд | Roger Technology |
| Максимальна вага воріт | 1000 кг |
| Живлення | 230 V |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Інтенсивність використання | 100 % |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Ступінь захисту | 44 IP |
| Тягове зусилля | 50-1000 Н |
| Країна виробник | Італія |
| Кінцевий вимикач | Магнітний |
| Швидкість | 12 мхв |
| Максимальна ширина стулки | 12000 мм |
| Вага упакованого продукту | 13,1 кг |
| Аварійне живлення | Так |
| Максимальні розміри виробу (ДxШxВ) | 315 x 165,8 x 329 мм |
| Робочі цикли за годину | 55 Циклів |
Автоматика Roger Technology KIT BH30/806 для відкатних воріт вагою до 1000 кг з магнітними кінцевими вимикачами maxi комплект
KIT BH30/806
Безщітковий електропривід для воріт вагою до 1000 кг і довжиною воріт до 12 м. з магнітними кінцевими вимикачами.
Завдяки використанню новітнього цифрового блоку управління та інноваційного двигуна виготовленого за технологією «Brushless» вдалося створити систему з високою інтенсивністю використання, низьким енергоспоживанням та великим набором функцій. Визнана якість розробок «Roger technology», тривалі випробування та копітке доведення конструкції дозволили створити один із найкращих зразків у своєму класі обладнання. Цифровий блок управління забезпечує великий діапазон налаштувань системи та забезпечує максимально зручний та безпечний режим роботи обладнання без стартових ривків та різкого гальмування в кінці руху.
Зручна рукоятка розблокування з замком, що блокує, дозволяє плавно розблокувати привід.
Всі елементи механічної передачі виготовлені зі сталі та бронзи. Ведучий сталевий черв'ячний вал передає обертання бронзового черв'ячного колеса вихідного валу. Для компактності редуктора черв'ячний вал виготовляється разом із ротором двигуна. Надійність вузла черв'ячного колеса забезпечує пару надійних кулькових підшипників.
Мотор має захист від перегріву (температура спрацьовування 140⁰).
Комплектація:
- електропривід BH30/805 - 1 шт
- плата керування B70/1DC - 1 шт
- приймач внутрішній 2х канальний H93/RX22A/I - 1 шт
- пульт радіокерування 2х канальний SYNUS/2 - 2 шт
- фотоелементи інфрачервоні синхронізовані R90/F4ES - 1 пара
- сигнальна лампа 24V з вбудованою антеною FIFTHY/24 - 1 шт
| Бренд | Roger Technology |
| Максимальна вага воріт | 1000 кг |
| Живлення | 230 V |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Інтенсивність використання | 100 % |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Ступінь захисту | 44 IP |
| Тягове зусилля | 50-1000 Н |
| Країна виробник | Італія |
| Кінцевий вимикач | Магнітний |
| Швидкість | 12 мхв |
| Максимальна ширина стулки | 12000 мм |
| Вага упакованого продукту | 13,1 кг |
| Аварійне живлення | Так |
| Максимальні розміри виробу (ДxШxВ) | 315 x 165,8 x 329 мм |
| Робочі цикли за годину | 55 Циклів |
Залиште Ваші контакти і ми з вами зв’яжемось!
Автоматика для воріт
Автоматика для ролет
Ворота
Двері
Захисні ролети
Паркувальне обладнання