Комплект приводу GANT SET BA 400 Rack-N для відкатних воріт призначений для автоматизації воріт масою до 400 кг. Рішення побудоване на сучасному безщітковому двигуні, що забезпечує високу надійність, стабільну роботу та тривалий ресурс експлуатації навіть при інтенсивному використанні.
Використання безщіткового трифазного синхронного електродвигуна з постійними магнітами забезпечує підвищену енергоефективність, зносостійкість, плавність роботи та високий рівень безпеки під час експлуатації.
Функціональні можливості
- Самоблокувальний привід, який після зупинки механічно фіксує ворота без необхідності додаткового замка
- Плавний старт і плавна зупинка для зменшення ривків та забезпечення тихої роботи
- Можливість ручного розблокування у разі відсутності електроживлення
- Електронне регулювання зусилля для адаптації роботи під умови експлуатації
- Вбудована плата радіокерування 433,92 МГц, сумісна із системами GANT
Комплектація SET BA 400 Rack-N
- Електропривід зі вбудованим блоком керування та приймачем — 1 шт
- Пульт дистанційного керування 4-канальний GANT T15 — 2 шт
- Сигнальна лампа PULSAR mini / Pulsar 230 — 1 шт
- Фотоелементи IR30M для зовнішнього встановлення — 1 комплект
- Рейка полімерна 1 м — 4 шт
| Бренд | Gant |
| Максимальный вес ворот | 400 кг |
| Питание двигателя | 24 V |
| Питание | 230 V |
| Номинальная мощность | 150 Вт |
| Скорость | 20 ммин |
| Вес упакованного изделия | 15 кг |
| Степень защиты | 44 IP |
| Аварийное питание | Да |
| Страна-производитель | Китай |
| Концевой выключатель | Магнитный |
| Интенсивность использования | 100 % |
GANT SET BA 400 Rack-N
Комплект приводу GANT SET BA 400 Rack-N для відкатних воріт призначений для автоматизації воріт масою до 400 кг. Рішення побудоване на сучасному безщітковому двигуні, що забезпечує високу надійність, стабільну роботу та тривалий ресурс експлуатації навіть при інтенсивному використанні.
Використання безщіткового трифазного синхронного електродвигуна з постійними магнітами забезпечує підвищену енергоефективність, зносостійкість, плавність роботи та високий рівень безпеки під час експлуатації.
Функціональні можливості
- Самоблокувальний привід, який після зупинки механічно фіксує ворота без необхідності додаткового замка
- Плавний старт і плавна зупинка для зменшення ривків та забезпечення тихої роботи
- Можливість ручного розблокування у разі відсутності електроживлення
- Електронне регулювання зусилля для адаптації роботи під умови експлуатації
- Вбудована плата радіокерування 433,92 МГц, сумісна із системами GANT
Комплектація SET BA 400 Rack-N
- Електропривід зі вбудованим блоком керування та приймачем — 1 шт
- Пульт дистанційного керування 4-канальний GANT T15 — 2 шт
- Сигнальна лампа PULSAR mini / Pulsar 230 — 1 шт
- Фотоелементи IR30M для зовнішнього встановлення — 1 комплект
- Рейка полімерна 1 м — 4 шт
| Бренд | Gant |
| Максимальный вес ворот | 400 кг |
| Питание двигателя | 24 V |
| Питание | 230 V |
| Номинальная мощность | 150 Вт |
| Скорость | 20 ммин |
| Вес упакованного изделия | 15 кг |
| Степень защиты | 44 IP |
| Аварийное питание | Да |
| Страна-производитель | Китай |
| Концевой выключатель | Магнитный |
| Интенсивность использования | 100 % |
Оставьте ваши контакты, и мы с вами свяжемся!
Автоматика для ворот
Автоматика для роллет
Ворота
Двери
Защитные роллеты
Парковочное оборудование