RU UA

Даруємо SKODA OCTAVIA🚘 замість Skoda Fabia!

 

Даруємо SKODA OCTAVIA🚘 замість Skoda Fabia!

 

🔥ДИВОВИЖНА НОВИНА🔥
Даруємо SKODA OCTAVIA🚘 замість Skoda Fabia!
Нагадуємо, що з нагоди святкування 10-Ї РІЧНИЦІ заснування ТОРГОВОЇ МАРКИ "GANT" в кінці року серед партнерів ми планували розіграти автомобіль SKODA FABIA!
🤝З подякою та безмежною шаною до наших безцінних клієнтів ми вирішили РОЗІГРАТИ більш крутішу тачку ЗАМІСТЬ Skoda Fabia, а саме НОВЕНЬКУ SKODA OCTAVIA!
Не гайте часу! Купуйте товари компанії Гант та збільшуйте свої шанси на виграш!
Всіх учасників розіграшу з нетерпінням чекаємо 21 грудня 2019 року для проведення лотереї та вручення ключів від новенького авто.
❗️Увага❗️ ПРИСУТНІСТЬ учасників ОБОВ’ЯЗКОВА!
Більш детальну інформацію Ви можете дізнатись у менеджерів компанії.
Підписуйтесь на наші сторінки в Facebook та Instagram, а також на наш Telegram-канал https://t.me/GANT_UA та будьте в курсі останніх новин.
Интернет-магазин gant.ua рекомендует первоклассного качества товары: R30/805 от популярных торговых марок. Nice. В группе aвтоматика для распашных ворот продукция с гарантией и привлекательная цена. Бронируйте KIT R23/374 для вашей безопасности. Товар из подгруппы болларды быстро отправится в Житомир или любой город Украины. автоматика для откатных ворот заслужили общераспространенность в Украине благодаря своей исправности и философии высокого качества.