Даруємо SKODA OCTAVIA🚘 замість Skoda Fabia!

 

Даруємо SKODA OCTAVIA🚘 замість Skoda Fabia!

 

🔥ДИВОВИЖНА НОВИНА🔥
Даруємо SKODA OCTAVIA🚘 замість Skoda Fabia!
Нагадуємо, що з нагоди святкування 10-Ї РІЧНИЦІ заснування ТОРГОВОЇ МАРКИ "GANT" в кінці року серед партнерів ми планували розіграти автомобіль SKODA FABIA!
🤝З подякою та безмежною шаною до наших безцінних клієнтів ми вирішили РОЗІГРАТИ більш крутішу тачку ЗАМІСТЬ Skoda Fabia, а саме НОВЕНЬКУ SKODA OCTAVIA!
Не гайте часу! Купуйте товари компанії Гант та збільшуйте свої шанси на виграш!
Всіх учасників розіграшу з нетерпінням чекаємо 21 грудня 2019 року для проведення лотереї та вручення ключів від новенького авто.
❗️Увага❗️ ПРИСУТНІСТЬ учасників ОБОВ’ЯЗКОВА!
Більш детальну інформацію Ви можете дізнатись у менеджерів компанії.
Підписуйтесь на наші сторінки в Facebook та Instagram, а також на наш Telegram-канал https://t.me/GANT_UA та будьте в курсі останніх новин.
Магазин автоматики для ворот Gant предоставляет Вашему вниманию отличные товары: M40/662D от элитных брендов Gant. В ряде aвтоматика для откатных ворот Roger Technology вся продукция имеет гарантию и привлекательная цена. Оформляйте KIT R21/353 для вашего удобства. Товар из раздела автоматика Gant скоро отправится в Днепр и по всей Украине. автоматика на ворота завоевали признание в Украине благодаря своей работоспособности и отличному качеству.