RU UA

Даруємо 8 сертифікатів по 5000 гривень від ювелірної мережі "Золотий Вік" до Міжнародного жіночого дня.

Даруємо 8 сертифікатів по 5000 гривень від ювелірної мережі "Золотий Вік" до Міжнародного жіночого дня.

 Даруємо 8 сертифікатів по 5000 гривень від ювелірної мережі "Золотий Вік" до Міжнародного жіночого дня. - фото №1Зустрічайте елеГАНТну весну з GantДаруємо 8 сертифікатів по 5000 гривень від ювелірної мережі "Золотий Вік" до Міжнародного жіночого дня. - фото №2

Даруємо 8 сертифікатів по 5000 гривень від ювелірної мережі "Золотий Вік" до Міжнародного жіночого дня. - фото №3Гант-ЮА допоможе з вибором подарунків коханим жінкам.
Даруємо 8 сертифікатів по 5000 гривень від ювелірної мережі "Золотий Вік" до Міжнародного жіночого дня. - фото №4Даруємо 8 сертифікатів по 5000 гривень від ювелірної мережі "Золотий Вік" до Міжнародного жіночого дня.
❗️Для участі в Акції:
1. Підпишіться на нашу сторінку в Фейсбук www.facebook.com/GANT.UKRAINE
2. До 7 березня 2021 року створіть публікацію на своїй сторінці у Фейсбук про успішну співпрацю з ТОВ "Гант-ЮА" або досвід користування нашою продукцією.
3. Відмітьте нас (@GANT.UKRAINE) у своїй публікації.
4. Збирайте лайки та репости. 
Даруємо 8 сертифікатів по 5000 гривень від ювелірної мережі "Золотий Вік" до Міжнародного жіночого дня. - фото №58 березня подарунки отримають 8 публікацій з найбільшою кількістю лайків та репостів. 
Даруємо 8 сертифікатів по 5000 гривень від ювелірної мережі "Золотий Вік" до Міжнародного жіночого дня. - фото №6️Лайки та репости декількох публікацій не сумуються.
Даруємо 8 сертифікатів по 5000 гривень від ювелірної мережі "Золотий Вік" до Міжнародного жіночого дня. - фото №7Більш детальна інформація у менеджерів Даруємо 8 сертифікатів по 5000 гривень від ювелірної мережі "Золотий Вік" до Міжнародного жіночого дня. - фото №8https://gant.ua/kontakty
Даруємо 8 сертифікатів по 5000 гривень від ювелірної мережі "Золотий Вік" до Міжнародного жіночого дня. - фото №9Бажаємо успіхів та гарного настрою.

 
Производитель ГАНТ-ЮА предоставляет Вашему вниманию лучшие товары: KGT 6.5 от элитных брендов Roger Technology. В группе aвтоматика для откатных ворот Gant все изделия имеют гарантию и выгодная цена. Оформляйте GSW-3000KIT для вашего удобства. Любой товар группы автоматика BFT срочно отправится в Хмельницкий и остальные городские пункты. ворота гаражные получили признание в Украине благодаря своей долговечности и философии высокого качества.